ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Розмістив Admin на March 05 2009 - 23:56:04
Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія
на першій неділі Великого Посту.
На першому тижні Великого Посту Його Преосвященство, Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський очолив усі основні богослужіння, які звершувались у храмах м. Суми.Розширені новини
Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія
на першій неділі Великого Посту.


На першому тижні Великого Посту Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський очолив усі основні богослужіння, які звершувались у храмах м. Суми.

1 березня 2009 року у Прощену неділю, Преосвященнійший Мефодій очолив Божественну Літургію в Свято-Воскресенському кафедральному соборі, на якій було рукоположено в сан диякона клірика Сумської єпархії Володимира Анатолійовича Дубчука.
О 17.00.год в соборі звершив вечірню з традиційним чином прощення, на якій наприкінці богослужіння Владика виголосив проповідь про важливість та необхідність посту для духовного життя людини, та благословив вірних на добре та плідне звершення посту, також наголосив на важливості для кожного християнина Таїнства - Сповіді та Причастя.

2 березня 2009року, понеділок - о 17.00.год Його Преосвященство у Свято-Воскресенському кафедральному соборі разом з священиками собору відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших.

3 березня 2009року, вівторок - о 17.30.год Владика Мефодій у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Суми, відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших. Йому співслужили настоятель храму ієрей Гліб Власенко, секретар єпархії прот. Петро Попадинець, старший благочинний єпархії прот. Богдан Козенко.

4 березня 2009року, середа - о 17.00.год Владика Мефодій у Свято-Георгіївському храмі м.Суми відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших. Йому співслужили настоятель храму прот. Олексій Згоник, секретар єпархії прот. Петро Попадинець, старший благочинний єпархії прот. Богдан Козенко, прот. Юрій Близнюк.

5 березня 2009року, четвер - о 17.00.год Його Преосвященство у Свято-Воскресенському кафедральному соборі разом з священиками собору відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії