ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Розмістив Admin на March 08 2009 - 23:56:14
Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського та Охтирського в Свято-Воскресенському кафедральному соборі під час Великого Посту.
(оновлено)


Розширені новини
Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського та Охтирського в Свято-Воскресенському кафедральному соборі під час Великого Посту.
(оновлено)


    Субота
07 березня 2009 року.

Владика Мефодій відслужив Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого в Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі. Йому співслужили священики собору. На Божественній літургії було рукоположено в сан священика диякона Володимира Дубчука.Після рукоположення Преосвященнійший Владика дав напудственне слово на священиче служіння ієрею Володимиру.
Потім було відслужено литію за усопших.    Неділя
08 березня 2009 року 1-ша Неділя Великого посту. Торжество Православ'я.

Преосвященнійший відслужив Божественну літургію свт. Василія Великого. Під час літургії біля сотні прихожан мали змогу прийняти святу тайну сповіді і причастя.Опісля за уставом, який уложений Святою Православною Церквою Владика відслужив молебінь Торжеству Православ'я.Потім Владика виголосив проповідь про розвиток православ'я у світі та в україні. Також торкнувся питання і ситуаціі відносно сучасного православ'я в Українї, та направив людей бути твердими у вірі, попри усякі негаразди і козні, які сплітаються довкола нашої церкви, і непорушними у відстоюванні інтересів святої Української Православної Церкви Київського Патріархату - Церкви, яку заснував апостол Андрій Первозваний, Церкви наших прадідів, церкви Київської Русі, церкви козацької.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії