Життя єпархії. Настоятель Спасо-Преображенського храму с. Перехрестівка зустрівся з персоналом колонії у м. Ромни
Розмістив Admin на June 16 2017 - 09:18:03Настоятель Спасо-Преображенського храму с. Перехрестівка зустрівся з персоналом колонії у м. РомниРозширені новини

Настоятель Спасо-Преображенського храму с. Перехрестівка зустрівся з персоналом колонії у м. Ромни


30 травня 2017 року на території виправної установи №56 м. Ромни проведена зустріч настоятеля Спасо-Преображенського храму с.Перехрестівка з персоналом колонії. Зустріч присвятили висвітленню дуже важливого та актуального питання — самогубства. Всім добре відомо, що сьогодні не кожен може подолати не тільки матеріальну, але і духовну кризу нашого часу, внаслідок чого трапляється багато суїцидів. Отже спілкування на цю тему з точки зору Православної церкви є дуже важливим профілактичним засобом цього вкрай негативного явища.

Отець Олександр розповів про вчення Церкви, про два найбільші гріхи – хулу на святого Духа та самогубство. Ці вчинки ставлять людину в глухий кут, тому ці гріхи неможливо нічим викупити. Його порадою персоналу було гуртування навколо спільних цінностей – любові до Бога, життя, сім’ї та любові до Батьківщини. У свою чергу, це дієві ліки від депресії та духовного занепаду. Завершенням зустрічі стала молитва та окроплення свяченою водою працівників та приміщень виправної колонії.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії