Життя єпархії. Божественна літургія в історичному храмі
Розмістив Admin на July 13 2017 - 11:28:47Божественна літургія в історичному храмі


Розширені новини

Божественна літургія в історичному храмі


8 липня Високопреосвященний Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський, очолив Божественну літургію у монастирі Святого Праведного Петра Калнишевського у селі Костянтинів Недригайлівського району.
Владиці співслужили секретар єпархії митрофорний протоієрей Петро Попадинець, благочинний Недригайлівського району митрофорний протоієрей Василь Булельо та духовенство Недригайлівського і Роменського районів нашої області.
За богослужінням архієпископ звернувся до віруючих з проповіддю на тему вічного життя наших душ.
Наприкінці священної служби відбулося освячення іконостасу монастиря Святого Праведного Петра Калнишевського. Іконостас був придбаний за сприяння агрофірми ТОВ АФ "Довіра 2008" та Сергія Калашника.
Владика Мефодій подякував віруючим за молитви та закликав на них Боже благословення і відзначив тих, хто приклав великих зусиль і допоміг у відновленні храму у селі Костянтинів, на місці якого ще кілька років тому були лише руїни історичної церкви.
Високопреосвященний Мефодій нагородив найвищою відзнакою «За жертовність і любов до України» Руслана Лаврика, який до недавнього часу був очільником Недригайлівської райдержадміністрації та депутата Сумської обласної ради Віру Лаврик. Також архієпископ вручив листи-подяки за підтримку духовності Недригайлівському селищному голові Ігорю Остапчуку, заступнику Недригайлівського селищного голови Валентину Акімову та директору ТОВ «Діамант-Агро» Анатолію Кущу.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії