Життя єпархії. Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій освятив куполи новозбудованого храму у с. Пологи Охтирського району
Розмістив Admin на August 08 2017 - 13:06:27Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій освятив куполи новозбудованого храму у с. Пологи Охтирського району
Розширені новини

Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій освятив куполи новозбудованого храму у с. Пологи Охтирського району


4 серпня 2017 р. у селі Пологи Охтирського району сталась знаменна подія – освячення куполів та надкупольних хрестів храму Успіння Божої Матері Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Чин освячення звершив керуючий Сумською єпархією, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій спільно з духовенством єпархії Охтирського благочиння.
Архієпископ звернувся до всіх присутніх зі словами привітань та подяки. Він зазначив, що кілька місяців тому на цьому місці був пустир, а сьогодні завдяки спільній роботі небайдужих тут вже стоїть майже повністю збудований храм.
На завершення свята керуючий Сумської єпархії окропив всіх присутніх святою водою, а також, за благочестивою християнською традицією, духовенство та віряни приклалися до хрестів.
До завершення будівництва храму у Пологах ще чимало роботи, та прихожани все ж сподіваються в недалекому майбутньому прийти на службу у нове приміщення церкви.