Церква і суспільство. Благочинний Охтирського району освятив прапор міста, який буде представлений у Києві
Розмістив Admin на September 13 2017 - 12:30:48Благочинний Охтирського району освятив прапор міста, який буде представлений у Києві
Розширені новини

Благочинний Охтирського району освятив прапор міста, який буде представлений у Києві


У понеділок, 11 вересня, у м. Охтирка завершилася загальнодержавна акція «Велика Українська хода». Охтирка стала заключним населеним пунктом, до якого привезли більше 700 прапорів з усіх куточків країни. Як зазначила організатор акції, військовий журналіст та учасник майдану Катерина Валевська, акція розпочалася у 2014 р. з Майдану у Києві. З цього часу її учасники мандрували містами, селами країни, за допомогою волонтерів відвідували блокпости, спілкувалися з представниками військових частин. Акція присвячена пам’яті Героїв Майдану, Героїв АТО, започаткована з вірою в те, що спільною молитвою можна об’єднати Україну.
З кожного населеного пункту та військового підрозділу організатори акції привозили прапор — український стяг, прапор міста і т.д., на якому усі бажаючі залишали щирі слова,побажання миру в Україні. Адже віра і слово, на думку організаторів, — найсильніша зброя. У кожному наступному місті стяги розвішували для ознайомлення.
В Охтирці Сумської області прапорів виявилося найбільше, оскільки візитом до цього населеного пункту «Велика Українська хода» завершилася. Протягом цілого дня містяни читали зворушливі послання на прапорах, залишали свої думки, щирі побажання та малюнки на прапорі з надписом «Охтирка». Увечері на стязі уже не було вільного місця. На прохання організаторів акції прапор освятив Благочинний Охтирського Благочиння, військовий капелан, протоієрей Андрій Бринчак. Стяг повезли до Києва, де він буде представлений у Воєнному госпіталі, 14 вересня на Алеї Слави, а 19 вересня під Верховною Радою.