Життя єпархії. У с. В’язове Охтирського району освятили новозбудований Свято-Покровський храм
Розмістив Admin на October 02 2017 - 11:02:02У с. В’язове Охтирського району освятили новозбудований Свято-Покровський храм
Розширені новини

У с. В’язове Охтирського району освятили новозбудований Свято-Покровський храм


У суботу 30 вересня 2017 р. у с. В’язове відбулася довгоочікувана подія — освячення новозбудованого Свято-Покровського храму. Чин освячення престолу та храму звершив Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський. Керуючому єпархією співслужили секретар єпархії Петро Попадинець, старший благочинний Богдан Козенко, благочинний Охтирського району Андрій Бринчак, священики Сумського та Охтирського благочинь. Для спільної молитви до с. В’язового прибули вірячи з навколишніх сіл т райцентру.
Після Божественної літургії архієпископ Мефодій виголосив проповідь про важливість таїнств Сповіді та Причистя для християнського життя і вручив нагороди тим, хто особливо долучився до будівництва храму.
Орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого ІІІ ступеня нагороджено Чорнуху Віктора Григоровича (нагороду вручено сестрі мецената). Медаллю «За жертовність та любов до України» нагородили Чупакова Миколу Андрійовича — воїна АТО, що пройшов через Ілловайськ та полон.
Церковні грамоти на знак подяки отримала родина старости громади Москаленка, сім’ї Бондаренків, Хоменків, Явтушенків та ін. парафіяни. Настоятель храму ієрей Володимир Мандрика подякував усім парафіянам та вручив грамоти тим, хто брав особливо активну участь у його розбудові.
Ініціатором зведення церкви Київського патріархату стала громада с. В’язове та навколишніх сіл. Ділянку під будівництво храму освятили у березні 2016 р., спільними зусиллями церкву збудували за півтора роки.
Цього дня архієпископ Мефодій оглянув будівництво храмів у с. Кардашівка та с. Пологи Охтирського району, а також храму на території Військової Частини 2276.