Життя єпархії. Освяченння накупольного хреста та купола на військовий храм
Розмістив Admin на October 12 2017 - 20:54:16Освяченння накупольного хреста та купола на військовий храм

Розширені новини

Освяченння накупольного хреста та купола на військовий храм


12 жовтня 2017 року на відбулося освячення накупольного хреста та купола на військовий храм в одній з військових частин Сумської області. В освяченні взяли участь командир частини з особовим складом та керівництво району. По завершенні освячення командир частини, який прослужив довгий час на східних рубежах України, подякував капеланам, які тісно співпрацюють з військовими.
Після освячення були вручені єпархіальні грамоти за розвиток духовності серед військових та привітали військових з наспупаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці та захисника України. Також духовенство проспівали многоліття українському війську.
По завершенні архієпископ Мефодій з духовенством відвідали Свято-Успенський храм м. Охтирка, де ознайомились з життям парафії та помолились біля недавно вставленого пам’ятника нашому земляку Івану Багряному.
Владика з духовенством ознайомились з порядком організації благодійних обідів для малозабезпечених парафіян. Парафіяни щиро дякували благочинному, настоятелю храму прот. Адрію Бринчаку за його добродійність.
Іван Сірий