Церква і суспільство. Зустріч з головою Сумської ОДА
Розмістив Admin на October 19 2017 - 06:44:47Зустріч з головою Сумської ОДА
Розширені новини

Зустріч з головою Сумської ОДА


18 жовтня 2017 року відбулась зустріч керуючого Сумською єпархією архієпископа Мефодія з головою Сумської обласної державної адміністрації Клочком Миколою Олексійовичем.
На зустрічі були обговорені питання розвитку духовності краю, будівництва храмів в області та відродження древніх історичних святинь Сумщини.
Під час зустрічі керівник області подякував духовенству та віруючим за активну участь у житті області, підтримку воїнів священиками-капеланами та збереження міжконфесійного миру.
У свою чергу архієпископ Мефодій подякував владі за рівне ставлення до всіх конфесій, сприяння розвитку духовності області для віруючих усіх віросповідань та попросив подякувати державним службовцям усіх рівнів області за їхню активну участь у відродженні духовності Слобожанщини. Також підкреслив, що з призначенням головою ОДА Клочка Миколи Олексійовича значно посилилася праця по зближенню та дружбі всіх конфесій.
Микола Олексійович після зустрічі показав присутнім унікальне видання Кобзаря Тараса Шевченка, в якому відображені збережені на сьогодні роботи Шевченка як художника, а також зібрання сучасних біблійних видань, серед яких на першому місці Біблія, видана Святійшим Патріархом Філаретом.