Церква і суспільство. Архієпископ Мефодій взяв участь у 2-му молитовному сніданку Сумщини
Розмістив Admin на November 20 2017 - 19:26:27Архієпископ Мефодій взяв участь у 2-му молитовному сніданку Сумщини

Розширені новини

Архієпископ Мефодій взяв участь у 2-му молитовному сніданку Сумщини


У 2-му молитовному сніданку Сумщини, що відбувся 17 листопада в обласному академічному театрі імені М.Щепкіна, взяли участь очільники церков та релігійних організацій області, депутати Верховної Ради України, керівництво області та районів. Від Сумської єпархії УПЦ КП участь у заході взяли Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський, секретар єпархії митрофорний протоієрей Петро Попадинець та старший благочинний Богдан Козенко.
Цього разу традиційний молитовний сніданок перетворився на справжнє свято – свято прославлення Святого Письма, віри, Отця, Сина і Святого Духа.
Державні службовці, депутати та священики молилися разом за Україну, її щасливе майбутнє, перемогу нашої держави в неоголошеній війні, за мир на нашій землі.
Як повідомив у вітальному слові голова облдержадміністрації Микола Клочко, молитовні сніданки зародилися у Сполучених Штатах Америки. В часи, коли країна була в стані кризи, демократи і республіканці спробували знайти щось спільне і об’єднатися. Цим «спільним» стали духовні цінності, на яких будувалася держава. І саме це сьогодні так потрібно Україні.
Народний депутат України, координатор Національного молитовного сніданку України Павло УНГУРЯН передав вітання від парламентарів багатьох країн світу – США, Німеччини, Європарламенту, Скандинавських країн, Австрії, Румунії, Македонії, Ізраїлю. Адже в цих країнах молитовні сніданки відбуваються щорічно.
А ще один депутат Верховної Ради, Народна артистка України Оксана БІЛОЗІР подарувала учасникам молитовного сніданку одну зі своїх пісень.
За матеріалами http://sm.gov.ua