Церква і суспільство. У Сумах відзначили День Гідності та Свободи
Розмістив Admin на November 22 2017 - 12:08:15У Сумах відзначили День Гідності та Свободи
Розширені новини

У Сумах відзначили День Гідності та Свободи


У вівторок 21 листопада у Сумах відбулися заходи з вшанування пам’ять загиблих Героїв та воїнів, які поклали своє життя на вівтар нашої незалежності. Долучилися до заходів і перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, голова ОДА Микола Клочко, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, депутати, громадські активісти, волонтери, військовослужбовці та духовенство Сумської єпархії УПЦ КП.
Заходи розпочалися із покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, могили Олексія Братушки та могил загиблих воїнів у зоні АТО. Далі на центральному кладовищі відбулась поминальна молитва, яку відслужив Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський з духовенством єпархії.
«Народ сказав своє вагоме слово, зробив свій вибір, обрав найкращі цінності: світло, добро, любов, свободу і правду, - відзначив Архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій. - Це християнські цінності, на яких ґрунтується вся європейська цивілізація. Але революція триває, гідність і свобода будуть до того часу, поки ми будемо за них стояти так, як ми стояли на Майдані!»
За матеріалами https://sorada.gov.ua