Життя єпархії. Різдво у Свято-Воскресенському соборі
Розмістив Admin на January 10 2018 - 17:26:30Різдво у Свято-Воскресенському соборі

Розширені новини

Різдво у Свято-Воскресенському соборі


Цьогоріч по-особливому відбулися святкові богослужіння. На свято прибули воїни АТО, волонтери, колядники, козацькі та патріотичні організації та багато парафіян.
Під час богослужіння відбулись дияконська та священицька хіротонії, на яких було висвячено в сан диякона іподиякона Омеляна Яворського та в сан ієрея диякона Сергія Кокоця для Лебединського благочиння.
Після Богослужіння громаду привітали діти-колядники від місцевої Римо-Католицької церкви. Недільна школа Свято-Воскресенського собору презентувала Різдвяну виставу.
По завершені з благословення Святійшого Патріарха були вручені нагороди волонтерам та воїнам АТО. Парафіянин собору, почесний громадянин м. Суми Крамар Микола Петрович від своєї родини вручив цінні ікони для кафедрального собору.
Архієпископ Мефодій подякував керівнику КП «Міськсвітло» Едуарду Велитченко за налаштування нічного підсвідчення собору.
Також владика підкреслив, що на адресу Воскресенського собору та Сумської єпархії прийшли тисячі святкових вітань, котрі будуть розміщені на дошці оголошень. Узагальнивши проведення Різдвяного свята, єпархіальне управління відзначило, що цього року у храмах нашої єпархії було значно більше парафіян, ніж у минулі роки та навіть більше, ніж у храмах УПЦ МП.
Слід зазначити, що напередодні Різдва Христового до УПЦ КП перейшла громади з УПЦ МП с. Юрівка Конотопського району.

Алла Лісовська