Життя єпархії. Архієрейське богослужіння в Охтирці
Розмістив Admin на January 10 2018 - 18:27:38Архієрейське богослужіння в Охтирці
Розширені новини

Архієрейське богослужіння в Охтирці


8 січня 2018 року відбулось архієрейське богослужіння за участю священників благочиння у Свято-Вознесенському храмі м. Охтирка, де є настоятелем прот. Сергій Більченко.
По завершенні богослужіння керуючий єпархією подякував благочинному прот. Андрію Бринчаку, настоятелю храму та меценатам за розбудову благочиння.
Архієрей зі священиками відвідав Алею Героїв та провели молитву. Також відбулась службова нарада зі священниками благочиння щодо будівництва нових храмів у благочинні.
Владика Мефодій відвідав Свято-Успенський храм с. Пологи, де настоятелем є архімандрит Адріан. Єпархіальне управління подякувало о. Адріану за велику роботу по будівництву нового храму та за велику духовну роботу з паствою та побажали Божої допомоги у завершенні будівництва храму цього року.
Цього ж дня провели зустріч з головою селищної ради с. Боромля Тростянецького району з питання будівництва храму у 2018 року в даному селищі. Голова селищної ради Василь Миколайович запевнив єпархіальне управління, що депутати та громада візьмуть найактивнішу участь у будівництві храму в 2018 році.