Церква і суспільство. Комунальне підприємство «Міськсвітло» за сприяння меценатів підсвітило Свято-Воскресенський кафедральний собор
Розмістив Admin на February 04 2018 - 16:28:58Комунальне підприємство «Міськсвітло» за сприяння меценатів підсвітило Свято-Воскресенський кафедральний собор
Розширені новини

Комунальне підприємство «Міськсвітло» за сприяння меценатів підсвітило Свято-Воскресенський кафедральний собор


Роботи тривали впродовж трьох тижнів. Під пильним наглядом директора КП «Міськсвітло» Едуарда ВЕЛИТЧЕНКА розроблявся проект, підбирались якісні матеріали, виконувався монтаж світильників.
Усього на фасаді будівлі їх розміщено 38. Це світлодіодні ергономічні лампи сучасного зразка.
Профінасувало роботи з підсвічування Свято-Воскресенського кафедрального собору ТОВ НВП «Екостандарт». Як розповів його директор Дмитро НАТАЛУХА, такий подарунок зробили містянам з нагоди 10-річчя підприємства.
Віруючі Сумщини щиро дякують керівнику підприємства пану Едуарду та його колективу за постійну підтримку та співпрацю. Слід зазначити ,що пан Едуард не дивлячись на кропітливу виробничу працю, знаходить час приїхати та поспілкуватися з духовенством Свято-Вocкpeceнcькoго собору на духовні теми, при тому його хвилюють різні питання сучасного розвитку духовності в країні та області, чим заслужив авторитет у священиків та вірян.