Церква і суспільство. Архієпископ Мефодій з духовенством освятив приміщення та обладнання Центру служби крові
Розмістив Admin на February 07 2018 - 17:04:00Архієпископ Мефодій з духовенством освятив приміщення та обладнання Центру служби крові
Розширені новини

Архієпископ Мефодій з духовенством освятив приміщення та обладнання Центру служби крові


Добрі справи, життєво необхідні для інших, потребують Божого благословення. Адже мова йде про забезпечення хворих потрібними їм препаратами. Тому Сумський обласний центр служби крові 2 лютого запросив служителів Української православної церкви Київського Патріархату провести освячення приміщень та обладнання СОЦСК.

Чин освячення очолив Владика Мефодій, архієпископ Сумської єпархії УПЦ КП. Візит до СОЦСК став одночасно й екскурсією його приміщеннями та ознайомленням з діяльністю закладу. Рівень організації роботи і обладнання центру викликали неабияке враження. А працівники центру і донори отримали Боже благословення на свою справу.

«Ми здійснили освячення центру крові, щоб ваша праця рятувала наших воїнів і тих, кому необхідна невідкладна допомога, - звернувся до працівників і донорів СОЦСК Владика Мефодій. – Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вже давно звернув особливу увагу на донорство, наголосивши, що місія людей, які діляться з ближніми власною кров’ю, є святою. Ви всі робите велику справу, і я бажаю, щоб Господь дарував вам здоров’я і допомогу у вашому благородному покликанні».

За матеріалами http://socsk.org/