Церква і суспільство. Капелани Сумщини взяли участь у навчально-методичних зборах капеланів Національної гвардії
Розмістив Admin на March 01 2018 - 11:37:45Капелани Сумщини взяли участь у навчально-методичних зборах капеланів Національної гвардії
Розширені новини

Капелани Сумщини взяли участь у навчально-методичних зборах капеланів Національної гвардії


26-28 лютого в Національній гвардії відбулися навчально-методичні збори за участю військових капеланів України, Канади та Латвії. Сумщину на зборах представили о. Олег (Гаврилюк) з м. Суми, о. Андрій (Бринчак) з м. Охтирка та о. Сергій (Пранович) з м. Шостка.

Виступаючи на урочистому відкритті Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій
Аллеров наголосив на важливості створення в Україні інституту служби військового духовенства. На важливості побудови довершеної структури військового духовенства у всіх силових структурах України наголосив також голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП Митрополит Іоан.
Під час зборів було підбито підсумки впровадження реформи капеланської служби Національної гвардії (за перший рік роботи), обговорили завдання та перспективи розвитку духовенства в Нацгвардії за участю представників капеланських служб Збройних Сил Канади та Латвії.

У Зборах взяли участь представники Міністерства культури України, керівники підрозділів Української православної церкви Київського патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, які відповідають за співпрацю з силовими структурами України.
Збори проходили на території військової частини 3066.

За матеріалами СУВД