Життя єпархії. Збори парафіян громади святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана
Розмістив Admin на April 01 2018 - 17:13:37Збори парафіян громади святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана с. Рябушки, Лебединського району
Розширені новини

Збори парафіян громади святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана с. Рябушки, Лебединського району


30 березня цього року відбулись загальні збори громади за участі Голови селищної ради Івана Миколайовича, місцевого фермера Івана Павловича, депутата районної ради тв інших представників громадськості. На зібранні постало питання про реконструкцію та реставрацію старинного і древнього храму у селищі. З палкими словами до громади звернулися Голова сільської ради та місцевий фермер, які закликали всіх спільними зусиллями відродити древню святиню.
В роботі цього зібрання взяв участь керуючий Сумською єпархії архієпископ Мефодій, секретар Сумськоїєпархії митр. прот. Петро Попадинець, благочинний Лебединського району протоієрей Богдан Яворський та настоятель храму ієрей Омелян Яворський. Також на зібрання прибули відомий будівничий храмів Дрогало О. С. та староста громади будівельник Коваленко О. М..
У слові наданому архієрею владика Мефодій закликав Боже благословення на початок доброга діла та представив настоятеля священика Омеляна Яворського.
Загальним рішенням громади вирішили створити громадську раду та розпочати після Пасхи реставраційні роботи.
Надія Васик