Церква і суспільство. Священнослужителі Сумської єпархії відвідали Ульянівську школу-інтернат
Розмістив Admin на May 30 2018 - 16:44:00Священнослужителі Сумської єпархії відвідали Ульянівську школу-інтернат
Розширені новини

Священнослужителі Сумської єпархії відвідали Ульянівську школу-інтернат


Священики Сумської єпархії підтримують постійні зв'язки з дитячими закладами для дітей-сиріт та дітей, котрі втратили батьків на фронті та в зоні військового конфлікту на сході України.
У питаннях благодійництва єпархія тісно співпрацює з благодійним фондом, який очолює Вороненко Раїса Павлівна,відомий громадський діяч Сумщини. Постійно діюча акція фонду "Зігрій нужденну душу" проходить за фінансової підтримки єпархії.
Цього разу до дітей школи-інтернату завітали архієпископ Мефодій, секретар єпархії протоієрей Петро, іподиякон Олександр та Голова благодійного фонду Вороненко Р.П. Діткам привезли подарунки ,що передали для них пані Ірина Ващук — голова світової суспільної служби при СКУ та пан Юрій Кушнір, який тісно співпрацює з Сумською єпархією. Від єпархії було передано фінансову допомогу.
Директор закладу Пінчук Тамара Іванівна з педагогами провели екскурсію по закладу та розповіли про виховний процес. Архієпископ Мефодій подякував колективу педагогів за їх щиру працю по патріотичному вихованню дітей-сиріт та нагородив їх грамотою Сумської єпархії.