Життя єпархії. Духовенство та віряни Охтирщини взяли участь у святкуванні 1030-ї річниці Хрещення Руси-України у Києві
Розмістив Admin на July 31 2018 - 11:14:55Духовенство та віряни Охтирщини взяли участь у святкуванні 1030-ї річниці Хрещення Руси-України у Києві
Розширені новини

Духовенство та віряни Охтирщини взяли участь у святкуванні 1030-ї річниці Хрещення Руси-України у Києві


У суботу, 28 липня, у День вшанування пам’яті Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, у Києві відбулися заходи з нагоди святкуванні 1030-ї річниці Хрещення Руси-України. Священики та велика кількість вірян з м. Охтирки та Охтирського району взяли участь у цій важливій події. Делегація з Охтирщини на чолі з архімандритом Адріаном, настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Пологи, відвідала Божественну Літургію у Володимирському кафедральному соборі. Після Богослужіння усі бажаючі змогли прикластися до святих мощів великомучениці Варвари та священномученика Макарія Київського.
Також віряни Охтирщини долучилися до наймасштабнішої Хресної Ходи в історії незалежної України, яка завершилася молебнем за Україну та Українську Помісну Православну Церкву біля пам’ятника святому князю Володимиру.
Духовенство та віряни Охтирщини висловлюють подяку за допомогу в організації поїздки міській та районній владі, а також об’єднаній Чернеччинській ОТГ.