Церква і суспільство. Сумщина попрощалася з героєм АТО, який загинув у результаті ракетного обстрілу ще у 2014 році
Розмістив Admin на August 16 2018 - 18:39:12Сумщина попрощалася з героєм АТО, який загинув у результаті ракетного обстрілу ще у 2014 році
Розширені новини

Сумщина попрощалася з героєм АТО, який загинув у результаті ракетного обстрілу ще у 2014 році


16 серпня, в Сумах на плацу 27-й Сумської реактивної артилерійської бригади відбулося прощання з Олександром Миколайовичем Буйвалом, 18.07.1986 року народження.
Олександр Буйвало був старшим сержантом 27-го реактивного артилерійського полку, 17-м воїном, загиблим в результаті ракетного обстрілу з території РФ 3 вересня 2014 року в районі населеного пункту Перемога Луганської області. Нещодавно ДНК-експертиза встановила, що фрагмент тіла, який був знайдений пошукової місією в 2017 році, належить Олександру Буйвалу.
Чин похорону загиблого героя звершив Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський з духовенством м. Суми. Провести в останній путь земляка прийшли біля тисячі сумчан, серед яких і керівники області та міста. Поховали Героя на Алеї Слави Центрального кладовища Сум.
Загиблого бійця везли з м. Запоріжжя до Сум. Дорогою попрощатися з героєм з квітами і прапорами вийшли жителі Охтирки, Тростянця, Боромлі. До прощання долучилося й духовенство Охтирського благочиння.