Життя єпархії. Свято Преображення Господнього у Ямпільському, Середино-Будському та Глухівському районах
Розмістив Admin на August 21 2018 - 18:29:28Свято Преображення Господнього у Ямпільському, Середино-Будському та Глухівському районах
Розширені новини

Свято Преображення Господнього у Ямпільському, Середино-Будському та Глухівському районах


У неділю 19 серпня 2018 року на свято Преображення Господнього жителі міста Дружба Ямпільського району зібралися у Свято-Миколаївському храмі УПЦ КП. Святкове богослужіння очолив настоятель отець Анатолій Яремко.
Після літургії настоятель привітав всіх зі святом та освятив яблука, виноград та інші плоди що їх принесли люди. Також цього дня отець Анатолій звершив чин освячення плодів в селі Камянка Середино-Будського району, в селі Пустогород Глухівського району та в місті Глухів.
Крім того, отець Анатолій провідав село Чернєве Глухівського району, жителі якого 19.08.2018 року відзначали День села. В рамках відвідин отець привітав усіх присутніх зі святом Преображення Господнього та Днем села, а також взяв участь у святковому концерті.
У свою чергу сільський голова с. Чернєве М.М.Сидоренко подякував протоієрею Анатолію за його працю і вручив подячну грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток духовності територіальної громади, за сподвижницьку працю в ім’я служіння Богові, за милосердя, віру і надію, що отець Анатолій сіє в серцях жителів сільської ради та з нагоди дня села Чернєве.
День був дуже насиченим та сповненим приємних вражень. Особливо приємно, що в цих прикордонних містах і селах зростає кількість свідомих людей, які мають бажання молитися в Єдиній Помісній Українській Православній Церкві.