Життя єпархії. Свято Успіння Пресвятої Богородиці у Петропавлівському храмі м. Ромни
Розмістив Admin на August 31 2018 - 17:00:31Свято Успіння Пресвятої Богородиці у Петропавлівському храмі м. Ромни
Розширені новини

Свято Успіння Пресвятої Богородиці у Петропавлівському храмі м. Ромни


В день свята Успіння Пресвятої Богородиці у Петропавлівському храмі м. Ромни вже склалася добра традиція благословляти дітей на навчання. Чимало дітей прийняло в цей день таїнства сповіді і причастя.
Приємною подією було, що в цей день на богослужіння до храму завітав легендарний воїн, голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид. Він разом зі своїми побратимами пройшов справжнє пекло, утримуючи донецький аеропорт. Анатолій отримав поранення і контузію, певний час перебував у ворожому полоні, але це не зламало його. Як він говорив неодноразово, що саме віра в Бога, любов до своєї країни та молитва рідних давала воїнам сил протистояти ворогу.
Анатолій Свирид звернувся до дітей зі словом, щоб вони наполегливо здобували знання, виростали добрими людьми та любили свою рідну Україну.
Він подарував кожній дитині повчальну книгу «Заповіді Божі в оповіданнях для дітей», а також пожертвував для храму церковну утварь, ікони та різьблені елементи для іконостасу.
Щира подяка нашому кіборгу за його добрі справи і за те, що він з багатьма іншими нашими воїнами своєю мужністю і самопожертвою зупинили ворога та не дозволили полум’ю війни поширитись на всю Україну.