Життя єпархії. Храмове свято Успіння Божої Матері та День села Пологи Охтирського району
Розмістив Admin на September 04 2018 - 16:14:38Духовне та земне: храмове свято Успіння Божої Матері та День села Пологи Охтирського району
Розширені новини

Духовне та земне: храмове свято Успіння Божої Матері та День села Пологи Охтирського району


Можна сказати, що духовне та земне начала світобудови гармонійно поєдналися нещодавно в Пологах, де протягом одного дня пройшли відразу дві масштабні урочистості — храмове свято і День села.
І хронологічно першою з них стало храмове свято Успіння Божої Матері. Саме на це православне свято відбулося перше богослужіння в новозбудованому однойменному храмі, про що нам докладніше розповів його настоятель – архімандрит Адріан (Українська Православна Церква Київського Патріархату):
«Будівництво нашої церкви тривало два роки і ось нарешті це сталося! Служба почалася з акафісту Богоматері, а потім відбулася Божественна літургія, яка пройшла надзвичайно урочисто. Людей у нас зібралося багато і не лише пологівців, а й гостей, насамперед, охтирян. Ми були раді всім! З відомих особистостей і друзів та благодійників нашої парафії можна згадати засновника ПрАТ «Сад» Віктора Сугака, заступника генерального директора ПАТ «Охтирський пивоварний завод» Римму Мироненко, підприємців Анатолія Безулого, Руслана Маркова, Євдокію Шейко і, звісно ж, виконуючу обов’язки старости Пологівського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Катерину Мокроусову. Цілому ряду достойників ми вручили почесні нагороди. Так, грамоту патріарха Філарета отримала підприємець із Сум Ірина Москаленко, грамоти правлячого архієрея владики Мефодія – голова райдержадміністрації Віталій Супрун, Вадим Шейко, Наталія Бірюк, а зроблені нами самими символічні знаки у вигляді церковних куполів «Найкращий благодійник» - підприємства ПрАТ «Сад», «Охтирський пивзавод», Віктор Лебедюк, Юлія Рубан, знову-таки Євдокія Шейко та інші парафіяни.
Також після служби ми згадували про загиблих та живих воїнів, частували всіх гостей смачним кулішем і загалом святковим обідом. І як не згадати про концерт у виконанні Катерини Макаренко, Віри Приходько, гурту «Струни серця» та чудову виставку реставрованих ікон від майстра Євгена Салівона: вони подарували всім чудовий настрій!»
Сергій Яковенко