ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Розмістив Admin на March 23 2009 - 21:49:38
Богослужіння Владики Мефодія, преосвященнійшого єпископа Сумського і Охтирського на Хрестопоклонну неділю


Напередодені у Суботу 21 березня 2009 року Владика Мефодій відслужив всенічне бдіння, під час якого після Великого Славослів'я було винесено Святий Хрест для поклоніння народу.

Читати більше...


Розширені новини
Богослужіння Владики Мефодія, преосвященнійшого єпископа Сумського і Охтирського на Хрестопоклонну неділю

Напередодені у Суботу 21 березня 2009 року Владика Мефодій відслужив всенічне бдіння, під час якого після Великого Славослів'я було винесено Святий Хрест для поклоніння народу. Після винесення Чесного і Животворчого Хреста Господнього та поклоніння йому владика усіх присутніх на Всенічному бдінні благословив на плідне продовження посту помазавши єлеєм. Після закінчення Всенічного Преосвященнійший виголосив поповідь про значення Хреста Господнього для кожного християнина, про те чому Свята Церква ставить перед очі вірних саме у третю Неділю Святої Чотиридесятниці святий Хрест для поклоніння. Торкнувся теми духовної підтримки Хрестом Господнім наших немочей духовних, які саме в цей час духовного подвигу кожного християнина так сильно відчутні, і тому нам необхідна підтримка саме Чесного Хреста Господнього "...Глупоту для поган, а для нас, що спасаємось - сила Божа...".У Неділю Хрестопоклонну 22 березня 2009 року Єпископ Мефодій Відслужив Божественну Літургій у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Під час літугрії біля сотні вірних мали змогу приступити до Святих Таїн Покаяння і Причастя.

По закінченні Літургії та після проповіді Владика нагородив почесною грамотою за плідну працю у відродженні духовності на Сумщині відомого громадського діяча, письменика-патріота Василя Антоновича (Мороза) Межового.
        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії