Життя єпархії. Святкове Воскресне Богослужіння з хіротонією в сан пресвітера
Розмістив Admin на October 10 2018 - 13:33:53Святкове Воскресне Богослужіння з хіротонією в сан пресвітера
Розширені новини

Святкове Воскресне Богослужіння з хіротонією в сан пресвітераТропар, глас 2:
«Коли зійшов Ти до смерті Життя безсмертне, тоді пекло умертвив Ти сяйвом Божества. Коли ж і померлих із глибин підземних воскресив Ти, всі Сили Небесні взивали: «Життєдавче, Христе Боже наш, слава Тобі».
Богородичний:
«Все вище розуму, Преславна Богородице, всі Твої таїнства; чистотою запечатана і дівством збережена, Матір’ю визнана Ти дійсною. Бога народивши Істинного, Його моли спастися душам нашим.»

Кондак:
«Воскрес єси із гробу, Всесильний Спасе, і пекло, побачивши чудо, злякалося, і мертві воскресли, а творіння ж, бачачи, радується разом з Тобою, і Адам веселиться, і світ, Спасе мій, оспівує Тебе повсякчасно.»
Такими словами 07 жовтня 2018 року віруючі прославляли Воскресіння Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, яке православні християни вшановують щонеділі як «мала Пасха». Святкову Божественну літургію очолив Високопреосвященнійший владика Мефодій, Архієпископ Сумський і Охтирський.
Під час Богослужіння відбулася хіротонія диякона Сергія Самотоя в сан пресвітера, з чим духовенство Сумської єпархії його щиро привітало. Нового священика направлено на служіння до Свято-Вознесенського Храму м. Суми.
Наприкінці служби Високопреосвященнійший владика Мефодій щиро привітав всіх сповідників і причасників дня, звернувся с проповіддю до віруючих та повідомив про щедрі подарунки небайдужої парафіянки Собору для Христової Церкви, а саме: ікона Святої праведної Анни (мати Пресвятої Богородиці)та двох великих гарних підсвічників.
Всі парафіяни мали змогу молитовно звернутися та прикластися до ікони Святої праведної Анни.