Життя єпархії. На Охтирщині освячено храм Покрови Воїнської
Розмістив Admin на October 28 2018 - 12:57:30На Охтирщині освячено храм Покрови Воїнської
Розширені новини

На Охтирщині освячено храм Покрови Воїнської


11 жовтня 2018 року, напередодні відзначення церковного свята Покрови Пресвятої Богородиці та державного свята Дня захисника України, у військовій частині 2276 провели чин освячення військового храму на честь Покрови Воїнської.
Святкову Божественну Літургію очолив голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополит Іоан, а йому співслужили архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, військові священики Національної гвардії України та Збройних Сил України. На святі були присутні голови органів державної влади та місцевого самоврядування міста і району, начальник служби військового духовенства Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський.
Після звершення чину освячення митрополит Іоан та архієпископ Мефодій привітали особовий склад військової частини, усіх небайдужих громадян, які своїми зусиллями збудували нову молитовну споруду, а також заохотили найстаранніших.
"Ми збудували військовий храм не для того, щоб вихвалятися, а для того, щоб він став місцем молитовного примирення та любові один до одного", - відзначив капелан о. Андрій.
Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання. Командир Віталій Степанисько висловив слова вдячності всім небайдужим, хто надав допомогу у будівництві святині.

За матеріалами офіційного сайту Охтирської міської ради