Життя єпархії. У селищі Перемога, що на Глухівщині, урочисто відкрили новозбудований храм
Розмістив Admin на November 21 2018 - 15:09:59У селищі Перемога, що на Глухівщині, урочисто відкрили новозбудований храм
Розширені новини

У селищі Перемога, що на Глухівщині, урочисто відкрили новозбудований храм


У селищі Перемога, що на Глухівщині, 17 листопада урочисто відкрили новозбудований храм української церкви київського патріархату. Першу службу у духовному осередку для православних вірян особисто правив Владика Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський.
З піднесенням і радістю православні віряни с. Перемога Глухівського району поспішають цього дня до свого новозведеного оплоту духовності. Цього дня тут відбулося освячення храму. Віруючі ледь не з усієї Сумщини зібралися в одному місці, аби засвідчити свою непохитну віру в Бога і вірність Українській Православній Церкві.
Урочисто освятив новозбудовану церкву Святого Архістратига Михаїла архієпископ Сумський і Охтирський Владика Мефодій. «Якраз ми з Вами і приходимо до святинь своїх, щоб очистити свої душі, щоб прийти з чистою душею до Господа, щоб отримати від Господа спасіння і Царство Небесне, Вічне Життя. Добра справа перейде на Ваших дітей і онуків, пам’ятайте це і робіть добро. А як щось ми зробили не так, приходьмо в святиню свою і каймося у своїх гріхах, бо не знаєм, коли нас Вічний Суддя може позвати, щоб ми не пішли в гріхах», — зазначив архієпископ Мефодій.
Основна заслуга в тому, що у невеликому селищі, розташованому всього у кількох десятках кілометрів від російського кордону, з’явилася українська церква, належить місцевим і сумським благодійникам. Говорять, звівши на місці старого зруйнованого храму нову святиню, відновили історичну справедливість, аби відтепер у цьому місці православні християни змогли знову знайти ту життєдайність і силу, яка зможе зцілювати душі і лікувати серця.
За матеріалами http://vidikon.sumy.ua