Життя єпархії. У День Святого Миколая в Охтирському благочинні привітали дітлахів
Розмістив Admin на December 21 2018 - 14:15:27У День Святого Миколая в Охтирському благочинні привітали дітлахів
Розширені новини

У День Святого Миколая в Охтирському благочинні привітали дітлахів


За традицією на Вечірнє Богослужіння у переддень Дня Святого Миколая у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що в м. Охтирка, зібралося особливо багато найменших прихожан разом з батьками та рідними. Після Богослужіння настоятель храму, благочинний Охтирського благочиння протоієрей Андрій Бринчак привітав присутніх зі святом.
Діти, як малюки, так і школярі, були особливо раді візиту Миколая, який уважно вислухав підготовані вірші та пісеньки і вручив кожному подарунки. Придбати солодощі для малечі допомогли благодійники, а саме, Олександр з Києва, Охтирський міський голова Алєксеєв Ігор Юрійович, депутати Охтирської міської ради Дмитро Сушко та Олег Погорєлов, підприємці Максим Мандич та Сергій Проскурня.
Також напередодні свята настоятель храму отець Андрій за сприяння служби у справах дітей Охтирської РДА привітав у храмі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Охтирського району. Цього ж дня благочинний Охтирського благочиння разом з парафіяльним Миколаєм та психологом в/ч 2276 НГУ відвідав та привітав зі святом діточок-сиріт Правдинської школи-інтернату.