Життя єпархії. Архієпископ Сумський та Охтирський Мефодій відвідав м. Ромни з робочим візитом
Розмістив Admin на February 09 2019 - 15:26:56Архієпископ Сумський та Охтирський Мефодій відвідав м. Ромни з робочим візитом
Розширені новини

Архієпископ Сумський та Охтирський Мефодій відвідав м. Ромни з робочим візитом


8 лютого 2019 р. архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій завітав до славетного, історичного, козацького міста Ромни де зустрівся з мером міста Ромни Салатуном Сергієм Андрійовичем, головою районної державної адміністрації Білохою Валерієм Олександровичем та громадою міста.
Знакова та історична подія для міста, коли архіпастирський візит владики Мефодія зумовлений не тільки робочим візитом щодо питання автокефалії Української Православної Церкви, але найголовніше це обговорення питання об’єднання Українського Православ’я.

Владика провів стежками історії створення, гоніння, падіння та розквіту Української церкви. Від хрещення
Київської Русі і до отримання «Томосу» про незалежність Православної церкви України.
На дану зустріч були також запрошені представники московської церкви, в них до речі було декілька запитань, на які владика Мефодій дав чітку та вичерпну відповідь.

Після тривалої бесіди владика Мефодій відвідав четвертий реактивний артилерійський дивізіон 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, який нещодавно базується в місті Ромни, звернувся з настановчим словом до наших захисників та подякував їм за їхню сміливість, відвагу та героїзм.
В кінці владика Мефодій подякував очільникам міста та району за гостинність та побажав Божого благословення у добрих справах.

Вадим Поліщук