Церква і су.спільство. Сумська делегація на Всеукраїнському з’їзді православної молоді
Розмістив Admin на March 10 2019 - 19:05:04Сумська делегація на Всеукраїнському з’їзді православної молоді
Розширені новини

Сумська делегація на Всеукраїнському з’їзді православної молоді


З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 23-24 лютого 2019 р. в Київській православній богословській академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.
Тема цьогорічного з’їзду: «Молодість – хвиля, що здіймається. Позаду вітер, попереду скелі».
У заході взяли участь Предстоятель, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Херсонський і Каховський Борис, голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій, ректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк, духовенство і численна молодь, які прибули до столиці з усіх куточків України.
Сумську єпархію на з’їзді молоді представляли керівник недільної школи Свято-Воскресенського кафедрального собору протодиякон Ігор Клименков, викладачі дитячої недільної школи та активна молодь.
З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Православної Церкви України з усіх куточківнашої держави.
24 лютого делегати взяли участь у святковому богослужінні, яке відслужили у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.
Докладний звіт про Всеукраїнський з’їзд православної молоді-2019 читайте на офіційному сайті Православної Церкви України.