Церква і суспільство. Весняний благоустрій
Розмістив Admin на March 30 2019 - 19:58:25Весняний благоустрій
Розширені новини

Весняний благоустрій


Парафіяни Свято-Воскресенського собору з ініціативи депутатів обласної ради Дученка Родіона, відомих громадських діячів Супруна Сергія,Кукси Олександра, депутата міської ради Мельника Віталія та їхніх друзів, багато з котрих пройшли важкий шлях захисту Батьківщини в АТО, за участі молодих патріотів провели роботи з благоустрою та очищення ділянки берега річки Сумка.
Було прибрано небезпечні падаючі дерева, сміття,суху траву та листя. На очищеній ділянці висадили велику кількість саджанців сосни, ялинки, дуба черешчатого, плодових дерев. Саджанці для озеленення надали сумські лісівники.
Заступник міського голови Войтенко Володимир завірив,що допоможе транспортом,а директор училища Мельник Віталій своїм колективом візьмуть участь у вивезенні сміття та залишків дерев.
Слід зазначити, що цей захід проводився в рамках оголошеного мером міста Суми Лисенком Олександром Тижня благоустрою в місті. В заході взяли участь до 50 чоловік, багато прийшли сім'ями. Секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинець благословив працю та привіз для працюючих смачні гостинці.