Церква і суспільство. Сумське духовенство взяло участь у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України
Розмістив Admin на August 24 2019 - 16:26:06Сумське духовенство взяло участь у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України
Розширені новини

Сумське духовенство взяло участь у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України


24 серпня 2019 р. духовенство Сумської єпархії на чолі з Високопреосвященнішим Мефодієм, архієпископом Сумським і Охтирським, взяло участь у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України у м. Суми. Зранку представники влади, військовослужбовці, духовенство та містяни зібрались на центральному кладовищі, аби вшанувати пам'ять загиблих захисників країни. Заупокійну літургію за бійцями АТО та всіма, хто загинув обороняючи країну від загарбників, відправив Високопреосвященніший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський, разом із духовенством і капеланами міста.
Керманичі міста та області спільно з громадою поклали квіти до могил воїнів та пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні. Потому учасники зібрання, у тому числі і сумське духовенство, пішою ходою рушили вулицями Петропавлівською та Соборною до скверу Т. Г. Шевченка, де продовжились заходи.

За матеріалами https://www.smr.gov.ua
Фото https://www.smr.gov.ua, http://sm.gov.ua