Життя єпархії. Архієрейське Богослужіння та освячення пам’ятного хреста в Охтирському благочинні
Розмістив Admin на August 29 2019 - 14:46:33Архієрейське Богослужіння та освячення пам’ятного хреста в Охтирському благочинні
Розширені новини

Архієрейське Богослужіння та освячення пам’ятного хреста в Охтирському благочинні


29 серпня на запрошення митр. прот. Ігоря Солов’я архієпископ Мефодій відслужив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Охтирка. Владиці співслужили секретар єпархії митр. прот. Петро Попадинець та духовенство Охтирського благочиння.
За Божественною Літургією владика Мефодій рукоположив в сан ієрея диякона Родіона Дученка. Після Божественної Літургії та проповіді Владика з духовенством провели Молебень за початок навчання дітей, які прийшли на Богослужіння, та за всіх інших.
Також цього дня архієпископ Мефодій освятив пам’ятного хреста в селі Куземин на місці колись зруйнованого храму. Хреста виготовили відомі громадські діячі Куцай Федір Дмитрович та Моісеєнко Володимир Михайлович зі своїми односельцями. Владика Мефодій нагородив їх єпархіальними грамотами.
Також у день візиту архієпископ Мефодій відвідав військову частину 2276 Національної гвардії України, де провів Заупокійну Літію по загиблих захисниках.