Церква і суспільство. Сумське духовенство взяло участь у заходах щодо вшанування пам’яті земляків
Розмістив Admin на August 29 2019 - 15:07:44Сумське духовенство взяло участь у заходах щодо вшанування пам’яті земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Розширені новини

Сумське духовенство взяло участь у заходах щодо вшанування пам’яті земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України


У Сумах вшанували пам'ять земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Представники родин загиблих, керівництво міста та області, волонтери та представники громадськості поклали квіти до могил воїнів АТО та стели на Алеї Героїв. Священики Сумської єпархії ПЦУ відслужили заупокійну панахиду за воїнами АТО.
День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначають вперше. Відповідний Указ видав 23 серпня Президент України. Дату обрано невипадково. Саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Тоді силовики Росії, що вторглися до України, обстріляли «зелений» коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські солдати.