Церква і суспільство. Архієпископ Мефодій освятив пам’ятний знак захисникам України у Недригайлові
Розмістив Admin на September 04 2019 - 09:04:23Архієпископ Мефодій освятив пам’ятний знак захисникам України у Недригайлові
Розширені новини

Архієпископ Мефодій освятив пам’ятний знак захисникам України у Недригайлові


3 вересня, у день 5-ї річниці з дня загибелі Олександра Шовтути та Сергія Грибеника, у селищі Недригайлів на території Меморіалу Пам’яті та Слави відбулися урочистості з нагоди відкриття пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України – Олександру Шовтуті з Недригайлова, Сергію Грибенику з Кулішівки та Євгену Керечанину з Деркачівки.
На запрошення голови Недригайлівської райдержадміністрації Панченка Сергія Михайловича урочисті заходи відвідав Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський.
Освячення пам’ятного знаку звершив Владика Мефодій. Йому співслужили митр прот. Петро Попадинець, благочинний Недригайлівського благочиння митр прот. Василь Булельо та духовенство Недригайлівського благочиння.
З промовами виступили автор пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України, Заслужений архітектор України Володимир Биков, представники 27-ї окремої реактивної артилерійської Сумської бригади, районної та місцевої влади.
Пам’ять про полеглих була вшанована хвилиною мовчання. Наприкінці заходу до підніжжя пам’ятного знаку присутні поклали живі квіти.

За матеріалами https://nedrygaylivska-gromada.gov.ua