Життя єпархії. Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Епіфаній освятив храм у м. Суми
Розмістив Admin на September 22 2019 - 12:33:19Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Епіфаній освятив храм у м. Суми
Розширені новини

Предстоятель ПЦУ Блаженнійший Митрополит Епіфаній освятив храм у м. Суми


21 вересня, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці Блаженнійший Митрополит Епіфаній здійснив архіпастирський візит до міста Суми.
Предстоятель у співслужінні архієреїв та духовенства звершив Чин освячення новозбудованого Свято-Миколаївського храму та Божественну літургію. Митрополиту Епіфанію співслужили: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій.
«Праматір Єва стала початком нашого падіння, а Пресвята Богородиця привела на світ Спасителя занепалої людини. Тепер двері раю відчинені для кожного із нас, але щоб потрапити туди нам потрібно докладати зусилля. Щоб увійти у вічне блаженне життя ми маємо бути добрими християнами, виконувати заповіді Божі та втілювати у своєму земному житті Євангельський закон любові», – сказав Митрополит Епіфаній у проповіді.
Наприкінці служби відбулось нагородження представників влади і меценатів храму. Після Богослужіння відбулась зустріч з керівництвом області в обласній державній адміністрації, з військовими, а також Блаженнійший Митрополит Епіфаній поклав квіти до пам'ятника Небесної Сотні і могилам українських воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.