Церква і суспільство. Старший військовий священик (Капелан)Сумщини протоієрей Андрій Бринчак взяв участь у заходах з нагоди дня ЗСУ
Розмістив Admin на December 06 2019 - 21:15:37Старший військовий священик (Капелан)Сумщини протоієрей Андрій Бринчак взяв участь у заходах з нагоди дня ЗСУ
Розширені новини

Старший військовий священик (Капелан)Сумщини протоієрей Андрій Бринчак взяв участь у заходах з нагоди дня ЗСУ


6 грудня 2019 року у клубі військової частини А0563 м. Охтирка відбулися урочисті заходи з нагоди дня Збройних Сил України. Привітати воїнів-саперів з професійним святом прийшли - міський голова Охтирки Алєксєєв І.Ю., депутат міської ради Кіселар Ф.Ф., голова профспілки НГВУ «Охтирканафтогаз» Біленко І.І., старший військовий священик (Капелан)Сумщини протоієрей Андрій Бринчак та інші.
Усвідомлюючи ті непоправні втрати, які понесла військова частина зовсім нещодавно, було прийнято рішення відмовитися від концертної програми та згадати хвилиною мовчання як воїнів, що загинули виконуючи бойові завдання на війні, так і саперів, що загинули під час розмінування. Рідним загиблих були вручені командиром частини почесні відзнаки посмертно.
Протоієрей Андрій Бринчак з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагородив військовослужбовців медалями «За Жертовність і Любов до України».