Церква і сусмільство. Щорічне видання Вселенського Патріархату не визнає титулів єпископів МП в Україні
Розмістив Admin на January 24 2020 - 07:49:54Щорічне видання Вселенського Патріархату не визнає титулів єпископів МП в Україні
Розширені новини

Щорічне видання Вселенського Патріархату не визнає титулів єпископів МП в Україні


Щорічне видання Вселенського Патріархату не визнає титулів єпископів Московського Патріархату в Україні (РПЦ в Україні, колишня УПЦ МП). Так, наприклад, колишній митрополит Київський і всієї України Онуфрій Березовський вже не згаданий з таким титулом у цьому виданні. Натомість весь єпископат названий із прив’язкою до місцеперебування того чи іншого єрарха РПЦвУ. Наприклад, “Онуфрій митрополит у Києві”.
Позбавлення єпископського титулу позбавляє і права священнодіяти на території іншої церкви адже, згідно з православними канонами, в одній єпархії може бути лише один єпископ, а не два чи більше, передає Духовний фронт України.
Усі єпископи РПЦ в Україні розміщені у списках єпископів Російської Православної Церкви. Нагадаємо перед Об’єднавчим собором Вселенський Патріарх Варфоломій надіслав листа митрополиту Московського Патріархату в Україні Онуфрію. В листі було сказано що після Об’єднавчого собору він не зможе носити свій титул “митрополит Київський і всієї України”, бо цей титул буде присвоєно новообраному Предстоятелю Церкви.
У щорічному виданні Константинопольської Церкви Православна Церква України названа 15-ю церквою у списку автокефальних церков. Незважаючи на всі наклепи, Церква України – автокефальна і рівна. Блаженнійший Епіфаній титулується Митрополитом Київським і всієї України.
В книзі також згадані важливі події пов’язані із наданням автокефалії ПЦУ.

Джерело: http://religionpravda.com.ua/