Життя єпархії. Архієпископ Мефодій та священики єпархії взяли участь в освяченні новозбудованого храму у Богодухові
Розмістив Admin на June 09 2020 - 10:19:09Архієпископ Мефодій та священики єпархії взяли участь в освяченні новозбудованого храму у Богодухові
Розширені новини

Архієпископ Мефодій та священики єпархії взяли участь в освяченні новозбудованого храму у Богодухові


8 червня 2020 року, у День Святого Духа, відбулося урочисте освячення новозбудованого храму Святої Трійці у м. Богодухов Харківської єпархії. Освячення здійснили троє владик Православної Церкви України.
В урочистій святковій атмосфері парафіяни зустрічали короваями та квітами високоповажних гостей – архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія, єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана та єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія. А вже у самому храмі трьох владик вітав секретар єпархії прот. Григорій Стасюк.
Розпочалися Богослужіння у новозбудованому храмі з Чину освячення храму та св. Престолу, після якого відбулась архієрейська Божественна Літургія за участі священників Харківської і Сумської єпархій, у присутності велелюдної громади із мешканців та гостей міста.
Під час Божественної Літургії на Малому вході владика Митрофан за ревне служіння Церкві Христовій з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія возвів сан ігумена клірика храму ієромонаха Варфоломія (Олефіра),а також ієрея Антонія Фесика та ієрея Дмитра Мейлаха- правом носіння наперсного хреста. Під час Літургії владика Митрофан рукоположив у сан диякона Андрія Палцана випускника УУБА ім. святих Кирила і Мефодія .
Після Богослужіння єпископ Митрофан нагородив церковними орденами, медалями та благословенними грамотами жертводавців та меценатів, які сприяли у побудові храму Святої Трійці.
Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами http://cerkva.kharkov.ua/