Церква і суспільство. Свято-Воскресенський собор хочуть реставрувати
Розмістив Admin на June 17 2020 - 22:37:17Свято-Воскресенський собор хочуть реставрувати
Розширені новини

Свято-Воскресенський собор хочуть реставрувати


В область завітали представники Українського державного науково-дослідного та проектного інституту «УкрНДІпроектреставрація», щоб розпочати роботу над реставрацією Свято-Воскресенського кафедрального собору та Палацу Лещинських у селі Кияниця.
Керівник Українського державного науково-дослідного та проектного інституту «УкрНДІпроектреставрація» Василь ТИМКОВИЧ розповів, що інститут є базовим у сфері реставрації і підпорядкований Мінрегіону. Сьогодні він приїхав, щоб побачити візуально-технічний стан об’єктів
«За результатами поїздки ми підготуємо наші пропозиції щодо розробки проектно-кошторисної документації, – розповів Василь Тимкович. – Я сподіваюся, що через кілька років жителі області побачать результат нашого приїзду – відреставровані пам’ятки архітектури Сумщини».
Архітектор Володимир БИКОВ додав, що на сьогодні завдання голови облдержадміністрації поставлене таким чином, аби зробити ці об’єкти вже навіки, робити серйозно і щоб працювали над реставрацією перлин Сумщини спеціалісти вищого рівня.
Зустріч делегації у Свято-Воскресенському соборі провів безпосередньо особисто керуючий Сумською єпархією архієпископ Мефодій.

За матеріалами http://sumy.today/news/