Церква і суспільство. 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського вшанувала пам'ять захисників України
Розмістив Admin на September 01 2020 - 18:40:2558 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського вшанувала пам'ять захисників України
Розширені новини

58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського вшанувала пам'ять захисників України


58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського вшанувала пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!
29 серпня 2020 року біля Пантеону Національної пам’яті Конотопа зібрались бійці бригади, щоб спільно з військовим капеланом бригади, настоятелем Храму Різдва Пресвятої Богородиці отцем Павлом та батьками воїнів, що загинули на Сході України, згадати у молитвах полеглих побратимів та покласти квіти до світлин бійців.
На превеликий жаль до списку Героїв, увічнених на Пантеоні додалися ще три прізвища. «Старший сержант Антон Хоба, старший сержант Володимир Черненко та солдат Дмитро Гринь під час крайньої ротації бригади не повернулися додому. Їх подвиг – неоціненний для України! Їхньою кров’ю омита наша держава і нашим обов’язком є пам’ятати кожного…! » - наголосив у своєму виступі ТВО командира бригад підполковник Олександр Виноградов та на знак великої пошани та вдячності оголосив скорботну хвилину мовчання. По закінченню заходу військові відвідали місця поховання полеглих воїнів 58 бригади, що народились в Конотопі.
Ми в неоплатному боргу перед всіма тими, хто віддав свої життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю! Живі, поки пам’ятаємо!

Джерело: https://www.facebook.com/100009043831264/posts/2662993054012130/