Життя єпархії. Престольне Свято храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у м. Буринь
Розмістив Admin на October 01 2020 - 12:20:42Престольне Свято храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у м. Буринь
Розширені новини

Престольне Свято храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у м. Буринь


30 вересня 2020 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії керуючий єпархією Високопреосвященніший Мефодій відвідав м. Буринь, де своє престольне свято відзначав храм на честь цих святих мучениць. Владиці співслужили настоятель храму і благочинний Буринського благочиння прот. Дмитро Кубієвич, старший благочинний Сумської єпархії митр. прот. Богдан Козенко, прес-секретар Сумської єпархії свящ. Павло Сушинський, благочинний Конотопського благочиння митр. прот. Павло Кузь разом з іншим духовенством з сусідніх районів області. Під час Божественної Літургії звучали різні твори церковного співу у виконанні професійного церковного хору. Були піднесені молитви за мир і спокій в Україні, а також молитви про позбавлення від епідемії коронавірусу.Після Літургії Владика Мефодій звернувся до пастви з повчальним словом та наголосив, яке важливе місце в житті людини відіграють головні християнські чесноти - віра, надія та любов.
Після архієрейської проповіді Владика Мефодій відзначив медаллю «За жертовність і любов до України» фундаторів та благодійників храму.
Також після Святкової Літургії архієпископ Мефодій відвідав парафії Буринського благочиння в селах Клепали та Ігорівка, де поспілкувався з парафіянами, які тепло зустріли духовенство.