Церква і суспільство. У Сумах вшанували пам‘ять загиблих героїв та вручили іменні кулони «Батьківське серце» дітям загиблих воїнів
Розмістив Admin на February 18 2021 - 21:23:46У Сумах вшанували пам‘ять загиблих героїв та вручили іменні кулони «Батьківське серце» дітям загиблих воїнів
Розширені новини

У Сумах вшанували пам‘ять загиблих героїв та вручили іменні кулони «Батьківське серце» дітям загиблих воїнів


18 лютого 2021 року у місті Суми в обласній філармонії відбулася церемонія вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни та вручення кулонів «Батьківське серце» їхнім дітям. На заході були присутні – голова Сумської ОДА Василь Хома, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, Сумський міський голова Олександр Лисенко, радник керівника офісу Президента України Андрій Ляхович, представники спілки «Бойове Братерство України». Від Сумської єпархії ПЦУ на заході був присутній старший військовий капелан, благочинний Охтирського благочиння протоієрей Андрій Бринчак.
Вшанували пам’ять 308 загиблих героїв із Сумщини, чия висока громадянська мужність, відданість Україні та військовій присязі навічно закарбовані в наших серцях. Посмертно нагородили Хрестом Архістратига Михаїла «За відвагу» воїна Миколу Ніколаєнка. Капелан Андрій Бринчак вручив відзнаку його матері.
Загалом у регіоні більше 180-ти дітей залишилися без батьків. Сьогодні пам’ятні іменні кулони «Батьківське серце» були вручені 77 дітям з 53 родин, які живуть у місті Суми та в Сумському районі, – дітям воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України на Сході. Найближчим часом планується продовжити вручення кулонів в інших районах Сумщини. Ці обереги символізуватимуть батьківську любов для цих хлопчиків та дівчат, а також завжди нагадуватимуть їм про подвиги рідних Героїв.

Джерело: https://www.facebook.com/bbraterstvoUA/