Всеукраїнський з’їзд православної молоді
Розмістив Dviniatin на February 24 2007 - 21:50:59

Враження сумської делегації від участі в п’ятому Всеукраїнському з’їзді православної молоді

Кожного року у місяці лютому в Києві відбуваються всеукраїнські з’їзди правосла-вної молоді. Не був винятком і цей рік. За рішенням синодального управління у справах молоді, 10-11 лютого 2007року в місті Києві був проведений вже п’ятий всеукраїнський з’їзд православної молоді.


Розширені новини

Враження сумської делегації від участі в п’ятому Всеукраїнському з’їзді православної молоді

 

Кожного року у місяці лютому в Києві відбуваються всеукраїнські з’їзди православної молоді. Не був винятком і цей рік. За рішенням синодального управління у справах молоді, 10-11 лютого 2007року в місті Києві був проведений вже п’ятий всеукраїнський з’їзд православної молоді.

З кожним роком про ці з’їзди дізнаються і беруть в них участь все більше молодих людей. Це свідчить про розвиток співпраці єпархіальних управлінь та молоді, зростання чисельності існуючих братств та зародження нових.

Організатори визначили ряд головних напрямків з’їзду:

- Обмін досвідом та розробка стратегії діяльності молодіжних організацій Української Православної Церкви Київського Патріархату всіх рівнів: єпархіальних відділів, братств, шкіл, осередків молоді.

- Проаналізувати досвід православних молодіжних організацій в Україні у вирішенні соціальних проблем.

- Вивчити досвід співпраці українських православних молодіжних організацій з іншими релігійними, державними чи громадськими інституціями (міжконфесійний діалог, співпраця духовних і світських вищих, середньо-спеціальних і початкових навчальних закладів тощо).

- Проаналізувати та вивчити шляхи і перспективи розвитку інформаційної діяльності Синодального Управління у справах молоді та молодіжних православних організацій.

 

На нашу думку, цей з’їзд досягнув своєї мети. Його унікальність полягає в тому, що він збирає найбільшу кількість православної молоді, у порівнянні із іншими заходами. Ми були дуже раді побачити велику кількість своїх друзів і знайомих з усіх куточків України. Багато уваги було приділено неофіційному спілкуванню, для чого проводився спеціальний вечір. До програми входили спільні Богослужіння, що відбулися Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

Важливим, також, був інформаційний бік події. В його рамках було організовано багато виступів, семінарів та інших заходів для обміну досвідом. Для того щоб врахувати різноманітність інтересів учасників була організована робота в секціях, де розглядалися найрізноманітніші питання необхідні для розширення діяльності братств. Піднімалися теми організації літніх таборів та паломництв, соціального служіння, формування інформаційного простору, організації православних братств та інші.

Набутий нами досвід допоміг сформувати головні пріоритети розвитку нашого братства на цей рік.

    Сумське православне молодіжне братство Св. Миколая Чудотворця.