Суми і Сумчани
Розмістив Admin на May 18 2009 - 23:04:46
В день пам’яті жертв політичних репресій Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, разом з духовенством міста відслужив поминальну панахиду.


В Сумах 17 травня 2009 року, 5-ту неділю після Пасхи, згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року №431 "Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років", у третю неділю місяця травня біля пам’ятника жертвам політичних репресій відбувся мітинг реквієм.

Читати більше...


Розширені новини
В день пам’яті жертв політичних репресій Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, разом з духовенством міста відслужив поминальну панахиду.


В Сумах 17 травня 2009 року, 5-ту неділю після Пасхи, згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року №431 "Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років", у третю неділю місяця травня біля пам’ятника жертвам політичних репресій відбувся мітинг реквієм. На мітингу були присутні представники різних проукраїнських політичних партій, від керівників міста та області заступник голови Сумської обласної державної адміністрації МЕДУНИЦЯ Олег В'ячеславович, та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ПАНЧЕНКО Сергій Михайлович. Під час мітингу Керуючий Сумською єпархією Преосвященний Мефодій разом із духовенством міста відспівав поминальну панахиду жертвам політичних репресій, та звернувся до присутніх з повчальним словом.
Завершився мітинг хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу пам'яті замордованих вірних синів та дочок України.
        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії