Архієпископ Мефодій освятив спортивний майданчик
Розмістив Admin на June 06 2021 - 11:14:53Архієпископ Мефодій освятив спортивний майданчик
Розширені новини

Архієпископ Мефодій освятив спортивний майданчик


За підтримки керівництва ТОВ «Агрофірма «Псьол» та фермерського господарства «Батьківщина» 5 червня у с. Велика Рибиця Миропільської громади відкрили спортивний багатофункціональний майданчик зі штучним покриттям для занять різними видами спорту.
Освячення майданчика здійснив Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський. Владиці співслужили секретар єпархії митр. прот Петро Попадинець, благочинний міста Суми митр. прот Петро Лоцько та благочинний району прот. Іван Малюк.
Також архієпископ Мефодій нагородив Благословенною Грамотою з відзнакою від Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія керівника фермерського господарства «Батьківщина» Калініченка Віталія Миколайовича за соціально-духовний розвиток краю.
Розміри спортивного майданчика – 26х46 м. Після відкриття майданчик буде передано у власність Миропільської громади. У с. Велика Рибиця наразі підростають понад 100 дітей, а загалом у Миропільській громаді майже 500 дітей, які вже відсьогодні зможуть активно і комфортно займатися спортом.