ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Розмістив Admin на May 25 2009 - 14:16:35
Панахида біля пам'ятника Т.Г.Шевченка в Білопіллі.

22 травня 1861 року відбулась неординарна подія в нашому суспільстві, і в нашій нації, перепоховання великого кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Незважаючи на теперішню ситуацію в нашій країні, справжні українці - патріоти, прийшли сьогодні вшанувати подію, яка залишила незабутню пам'ять про те, що є на світі дійсно великі люди, які змогли пройти своє життя гідно і залишитися патріотом своєї України.

Читати більше...


Розширені новини
Панахида біля пам'ятника Т.Г.Шевченка в Білопіллі.

22 травня 1861 року відбулась неординарна подія в нашому суспільстві, і в нашій нації, перепоховання великого кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Незважаючи на теперішню ситуацію в нашій країні, справжні українці - патріоти, прийшли сьогодні вшанувати подію, яка залишила незабутню пам'ять про те, що є на світі дійсно великі люди, які змогли пройти своє життя гідно і залишитися патріотом своєї України. Таким був великий наш кобзар Т. Г. Шевченко, який був не тільки патріотом України, а й талановитим письменником, який мав талант не від людей, а від Бога. Цього дня в пам'ять цієї події було відправлено заупокійна літія Благочинним Білопільського району о. Петро Савонік. По молитві за душу великого кобзаря Т. Г. Шевченка, було надано слово національно – політичним партіям: УНП, РУХ, ПРП, УНА – УНСО та інші.

Було згадано незабутні слова великого патріота, справжнього сина України. Який залишиться в памяті українського народу, як великого і незламного борця за незалежність України.
Благочинний Білопільського району о. Петро Савонік.