Вітаємо митрополита Вінницького і Барського Симеона з Днем тезоіменитства
Розмістив Admin на September 14 2021 - 22:20:04Вітаємо митрополита Вінницького і Барського Симеона з Днем тезоіменитства
Розширені новини

Вітаємо митрополита Вінницького і Барського Симеона з Днем тезоіменитства


14 вересня, День тезоіменитства відзначає митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Від повноти духовенства і вірян Сумської єпархії Православної Церкви України щиро вітаємо дорогого архіпастиря, люблячого отця - владику митрополита з днем пам’яті преподобного Симеона Стовпника!

З юних років Господь рясно наділив майбутнього митрополита вірою та любов’ю до Бога і людей. З роками Господь примножував його таланти та збагачував його мудрістю і досвідом, обравши його бути отцем і пастирем багатьох віруючих Православної Церкви.

Бачачи віру владики Симеона і любов до України та побожного українського народу, Господь обрав його бути розбудовником єдиної канонічної помісної, Православної Церкви України. І митрополит Симеон гідно несе на своїх раменах покладений на нього Господом хрест.

В цей святковий день від усіх віруючих нашої єпархії сердечно вітаємо владику Симеона! Бажаємо йому міцного здоров’я, стійкої віри, палкої любові, Божого миру, духовної мудрості, терпіння, добра і достатку. Нехай Господь Бог рясно благословляє нашого Владику довгими і плідними роками життя і служіння на ниві Христовій!

Многая і благая літа!