Предстоятель на Сумщині освятив хрест на місці будівництва нового храму
Розмістив Admin на October 26 2021 - 07:09:17Предстоятель на Сумщині освятив хрест на місці будівництва нового храму
Розширені новини

Предстоятель на Сумщині освятив хрест на місці будівництва нового храму


Під час першосвятительського візиту до Сумської єпархії Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 жовтня 2021 року в селі Велика Рибиця звершив освячення хреста і місця для побудови храму на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

Село Велика Рибиця знаходиться за декілька кілометрів від кордону з Росією, у місці впадіння річки Рибиця у Псел. Тож з допомогою Божою на цьому місці згодом постане храм, в якому лунатиме молитва рідною українською мовою.

Разом з Його Блаженством молилися митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, духовенство Сумської єпархії, парафіяльна громада та меценати.

На завершення відправи Блаженнійший владика звернувся до присутніх зі словом, в якому наголосив на значенні храму для молитви й участі в Таїнстві Євхаристії.

«Кожен із нас має власний дім, в який ми запрошуємо гостей і, радісно їх зустрічаючи, гостимо. Так і Господь чекає кожного із нас у Своєму Домі, який ми будуємо для Нього. У цьому Домі ми долучаємося до найбільшого Таїнства у справі нашого спасіння – Євхаристії», – зокрема сказав Предстоятель.

Також Митрополит Епіфаній закликав вірян, розбудовуючи громаду і храм, допомагати ближнім.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)