У Сумах відбувся Молитовний сніданок
Розмістив Admin на November 27 2021 - 14:17:53У Сумах відбувся Молитовний сніданок
Розширені новини

У Сумах відбувся Молитовний сніданок


Участь у Молитовному сніданку взяли голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та представники християнських церков та релігійних організацій

Учасники Молитовного сніданку цього разу читали й обговорювали 6 розділ Євангелія від Іоанна, в якому йшлося про чудеса, які демонстрував Ісус Христос, зокрема про те, як Він нагодував тисячі людей п’ятьма хлібами і двома рибами, як ішов по воді тощо.

Під час обговорення представники християнських церков наголошували, що люди мають вірити в Бога не за дари, які Він їм дає, а впустити Його в свої серця.

«Ісус сказав: я хліб життя. Хто до Мене приходить – не голодуватиме, а хто увірує в Мене – ніколи не прагнутиме», – процитував рядки з Біблії Дмитро Живицький.

Ще однією важливою темою Молитовного сніданку стала всесвітня пандемія COVID-19.

Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності жителям Сумщини дотримуватися протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації.

Також учасники Молитовного сніданку помолилися за Україну, Сумщину, за мир і процвітання на нашій землі.

За традицією, яка склалася останніми роками, Молитовний сніданок від Сумської єпархії Православної Церкви України відвідав прессекретар свящ. Павло Сушинський.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/27418-fivfa.html